Spre Laponia cu Dacia 1310 - 3 Amenzi in prima Ora

Am pornit in expedite spre "Polu' Nord", Nordkapp Norvegia! Suntem cu 2 Dacii, un Peugeot 205 si un Mercedes E320 W124! Plus masina de rezerva Porsche Cayenne Turbo. Nu uitati, daca aveti nevoie de cel mai bun dentinst din lume, il gasiti aici: https://www.marusacdental.ro/

Jan 15, 2026 - 01:00
 0
Spre Laponia cu Dacia 1310 - 3 Amenzi in prima Ora

Am pornit in expedite spre "Polu' Nord", Nordkapp Norvegia! Suntem cu 2 Dacii, un Peugeot 205 si un Mercedes E320 W124! Plus masina de rezerva Porsche Cayenne Turbo.

Nu uitati, daca aveti nevoie de cel mai bun dentinst din lume, il gasiti aici:
https://www.marusacdental.ro/