Livesending: Letter krigståken fra aksjemarkedet nå?

3 days ago 4


Følg E24s livesending om hva som vil skje i aksjemarkedet når krigståken i Hormuzstredet har lettet. Sendingen starter onsdag 29. april kl. 11:30!

Bilde av Roar Valderhaug


I sendingen deltar:

Joachim Bernhardsen i Nordea, sjefstrateg Wealth Management i Nordea

Camilla Vik, investeringsøkonom i DNB

Sindre Heyerdahl, økonomikommentator E24

Roar Valderhaug, børskommentator E24

Sendingen ledes av økonomikommentator Ina Vedde-Fjærestad.

Vil de europeiske aksjemarkedene kunne ta inn igjen de store fallene siden krigsutbruddet i slutten av februar, slik det amerikanske aksjemarkedet alt har gjort?

Vil Oslo Børs klare seg i en post-krig situasjon, eller blir fallet for våre råvare -og energiaksjer tungt?

Hvilke sektorer bør en norsk privatinvestor satse på hvis verdensøkonomien går inn i en periode med både svakere vekst og høyere inflasjon?

Hva kan bli de nye sprellene fra Donald Trumps side, som gjør at alle analyser kan kastes, og kortene i de internasjonale kapitalmarkedene må deles ut på nytt?

Vi trenger dine gode spørsmål!

De kan du sende inn allerede nå. Se feltet nederst i denne artikkelen.

Read Entire Article