Vi er mange som gleder oss over det løps- og turopplegget som arrangøren legger ned av arbeid for å gjøre oss fornøyde.
Vi ønsker at flere og flere skal begynne å løpe, og nå som ikke landet er nedstengt på grunn av korona, så må gjerne mange fortsatt komme når vi har løp!
Terrengkarusellen er kommet for å bli, og selv husker jeg hvordan noen av mine venner først spurte meg om å bli med. Det har jeg aldri har angret på. Med karusellen får man et herlig opplegg, med alle de som man lærer å kjenne og all den positive og gode løpsgleden, kombinert med motivasjon for livet pg trivsel.
Vi er mange som kjenner hverandre, og dette fører oss bedre sammen, og derfor er samholdet absolutt å sette pris på. For mange er selve torsdagen med løpet høydepunktet i uka, og det er forståelig at det er slik.
Igjen går sesongen mot slutten, og denne gangen var det 2025. Når våren er her igjen, så blir det lysere og lysere, og vi blir muntre i vårt sinn. Mange har nok allerede nå begynt å glede seg til 2026. Vi må alltid fortsette det gode samarbeidet som vi har formelt og uformelt. Det skal være både gøy og seriøst å være i karusellen, og en oppmuntring til å stå på i arbeidslivet.
Vi må takke alle de frivillige og all den entusiasmen og gleden som vi møter. Folk kan komme fra både nærområder og mer fjerne områder, likevel finner de karusellen gøy og inspirerende. Alle settes pris på, og vi setter pris på akkurat å se deg og møte deg.
Takk for sesongen 2025, og lykke til med 2026!