Justin Bieber avviser rykter om Diddy-overgrep

7 hours ago 3


 MARIO ANZUONI / Reuters / NTB Foto: MARIO ANZUONI / Reuters / NTB

En video fra 2009 har satt fyr på spekulasjonene.

Fredag 16. mai kl. 16:33

Det har lenge versert rykter om at superstjernen Justin Bieber kan være en av ofrene til Sean «Diddy» Combs.

Det er særlig én video som har fått spekulasjonene til å herje. En nesten 16 år gammel video som ble postet på Biebers YouTube-kanal har blitt dratt frem igjen etter «Diddy» ble pågrepet.

Videoen, med tittelen «JUSTIN BIEBER’s 48 HOURS with DIDDY» viser den da 15 år gamle Bieber og 40 år gamle Sean Combs, som ser på luksusbiler.

I den drøye to minutter lange videoen sier Diddy blant annet at de skal være sammen i de neste 48 timene, men at «de ikke kan fortelle hva de skal gjøre.»

 Skjermdump / YouTube / Justin Bieber2009: Justin Bieber og Sean «Diddy» Combs har møttes flere ganger i løpet av karrieren, men første gang var i 2009, da Bieber var 15 år. Foto: Skjermdump / YouTube / Justin Bieber

Nå avviser en talsperson for Bieber at han er et av ofrene.

– Selv om Justin ikke er blant Sean Combs' ofre, finnes det personer som virkelig har blitt skadet av ham. Å flytte fokus bort fra denne virkeligheten tar oppmerksomheten vekk fra rettferdigheten disse ofrene fortjener, sier Biebers representant i en uttalelse til E! News.

Combs ble arrestert i september 2024, anklaget for å ha brukt makt, trusler og tvang for å få menn og kvinner til å delta i narkotikafylte sexfester kjent som «frik offs». Han har erklært seg ikke skyldig i alle tiltalepunktene.

I rettssaken har Combs' ekskjæreste Cassie Ventura vitnet om omfattende mishandling og tvang til å delta i seksuelle handlinger med mannlige eskorter mens Combs så på.

E! News har bedt om en kommentar fra Combs' representant angående ryktene om Bieber, men har ikke fått svar.

Read Entire Article