Hasse Hope bekrefter kjæreste

1 day ago 3


 Hallgeir Vågenes / VG Foto: Hallgeir Vågenes / VG

Programleder og komiker Hasse Hope (39) avslører at han ikke lenger er singel.

Lørdag 22. mars kl. 18:45

I siste episode av «Lørdagsrådet» kom den overraskende nyheten da Hope skulle oppgi sin sivilstatus – noe som er en fast tradisjon i radioprogrammet.

– Sivilstatus, artig at du spør, sa Hope, ifølge Dagbladet.

– For tingen er at jeg har vært «Single songwriter», «Single in the rain», i juletiden har jeg vært «Single bells, single bells, single all the way», fortsatte han.

Men i stedet for å fortsette rimene, valgte han å slippe en bombe, skriver avisen:

– Men Live, jeg tenkte jeg bare i stedet for å gi deg et nytt rim, skal jeg gi deg århundrets scoop: «Jeg er taken, not stirred», avslørte han.

39-åringen fortalte videre at det kun er noen få utvalgte som har visst om kjærlighetsforholdet – nemlig foreldrene hans og en håndfull venner.

Hope virker å være i lykkerus over sin nye tilværelse som kjæreste.

– Det er veldig koselig. Så dette tror jeg blir en bra vår og bra sommer. Jeg er kjempeglad, sa han i radioprogrammet.

Hvem den heldige utvalgte er, holdt komikeren foreløpig for seg selv.

Tips oss

Har du tips til denne saken?

Send oss informasjon, bilder eller video

Tips oss

Publisert: 22.03.25 kl. 18:40Oppdatert: 22.03.25 kl. 18:45

Slå på mørk modus i artikler

Read Entire Article