Warning: session_start(): open(/home/nortodco/public_html/rss4/src/var/sessions/sess_ed5ace0190bcf7ccea76230677aba6f5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/nortodco/public_html/rss4/src/bootstrap.php on line 59

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/nortodco/public_html/rss4/src/var/sessions) in /home/nortodco/public_html/rss4/src/bootstrap.php on line 59
10 eksplosjoner ved flyplass i indiske Kashmir - NorwayToday

10 eksplosjoner ved flyplass i indiske Kashmir

2 weeks ago 7


Det har vært 10 eksplosjoner i nærheten av flyplassen Srinagar ved byen Jammu i den indiske delen av Kashmir. Det bekrefter offisielle kilder, ifølge Reuters.

Tidligere fredag ettermiddag sa to vitner til Reuters at de hadde hørt flere eksplosjoner og sett flere missiler i luften over Jammu.

Tirsdag kveld angrep India flere Pakistanske mål i Kashmir og andre steder i Pakistan. India sier angrepene er et svar på et terrorangrep på turister i Kashmir-regionen i april, som India mener Pakistan har vært med å støtte.

Pakistan svarte raskt på de indiske angrepene.

Fredag sa en talsperson i det pakistanske militæret at Pakistan ikke vil trappe ned konflikten med India. Det skriver NTB.

Read Entire Article