Ryktene om en konflikt mellom de to skuespillerne har haglet. Nå bryter Walton Goggins og Aimee Lou Wood avfeier.
Torsdag 5. juni kl. 02:33De to spilte kjæresteparet Rick og Chelsea i tredje sesong av «The White Lotus».
Etter innspillingen avfulgte Goggins medskuespilleren på Instagram, og ryktene om at de to hadde en konflikt eksploderte.
– Det finnes ingen feide. Jeg elsker denne kvinnen høyt. Hun er så viktig for meg, sier Goggins i et stort intervju med magasinet Variety.
Dette er første gang de to stiller sammen i et intervju.
I intervjuet forklarer Goggins hvorfor han avfulgte Aimee Lou Wood på Instagram. Han måtte bearbeide avskjeden med White Lotus-karakteren på sin egen måte, sier han.
– Jeg er en voksen mann. Når jeg forlot «Justified», klemte jeg Tim Olyphant og sa: «Jeg elsker deg, og jeg håper jeg ser deg flere steder resten av livet mitt». Jeg snakket ikke med ham på nesten to år. Sånn har jeg gjort etter hvert eneste prosjekt jeg har vært på, sier Goggins.
Han får støtte fra Aimee Lou Wood.
– Jeg tror det sier mye om hvor vi er kulturelt. Hvorfor er alle besatt av Instagram? Det er irrelevant. Vi bryr oss ikke om Instagram, sier Wood.
I begynnelsen sier Wood at hun ville rette på folk som kommenterte og spurte om forholdet deres.
Samtidig tror hun hva enn hun sa, ville bli vridd på.
– Til slutt begynte jeg bare å lene meg tilbake og se på at folk lagde noe ut av absolutt ingenting, sier hun.
Under intervjuet med Variety åpnet Goggins Instagram-appen og begynte å følge Wood igjen, mens han spøkte:
– Jeg følger deg akkurat nå!
Les også: «White Lotus»-stjerne raser mot parodi: – Ondsinnet
De to avslører også at en intim scene mellom karakterene deres i White Lotus ble klippet bort fra seriens siste episode. I scenen hadde de en emosjonell reunion på stranden før de gikk til hotellrommet og diskuterte forholdet sitt.
Det involverte også en sexscene, skriver Variety.
– Faen ta deg, Mike! sier Goggins at han ropte til seriens skaper Mike White, da han fikk vite at det ble kuttet