TV-profilen blir den åttende kjendisen som sendes i ilden.
- Mads Hansen blir neste offer i VGTVs populære «Rikets Roast».
- Hansen forbereder seg på en innholdsrik aften.
- Influencere som Emilie Voe Nereng og Katarina Flatland deltar i roast-panelet.
- Roastmaster Ole Soo gleder seg til å «jekke ned» Hansen.
- Premieren er 30. januar på VGTV.
Nå er det klart hvem som skal være neste offer i VGTVs populære humorkonsept Rikets Roast.
Denne gangen er det «Spårtsklubben»-programleder Mads Hansen som skal settes i den berømte stolen.
Det kommer frem i en pressemelding fra VGTV.
– Det er nok av ting å ta meg på, så tipper dette blir en innholdsrik aften. En glimrende mulighet for alle som misliker meg til å kose seg gløgg foran skjermen, sier Hansen selv om kvelden.
Roast er et humorkonsept der en gjest blir utsatt for humoristiske fornærmelser – med kjærlighet i bunn. Hansen skal både motta vitser på egen bekostning, og dele ut noen selv.
På scenen står et knallhardt roast-panel bestående av blant andre influencer Emilie Voe Nereng, Katarina Flatland, Erik Follestad og Halvor Johansson.
aJa, ENDELIGbLitt, men vær snillecNei, nå er det nokdAlt har ledet hit
Roastmaster Ole Soo skal lede kvelden.
– Endelig skal vi få roastet Norges selvutnevnte vaktbikkje, mannen som tar for seg samfunnets viktigste tema. Hvem har sagt eller gjort noe dumt i influenserverden, sier han.
Roastmaster
Han beskriver Hansen som en som har «fløyet høyt lenge» og at «det er på tide å jekke han ned».
– Mads har vist oss hvor langt ute på spekteret man kan være og fremdeles være programleder for reality-TV, sier Soo som allerede er i gang med roasten.
«Rikets Roast» har på kort tid blitt et av VGTVs mest populære humorkonsepter. Tidligere har kjente fjes som Sophie Elise, Frank Løke og Erna Solberg sittet i den berømte stolen.
Episoden med Mads Hansen har premiere torsdag 30. januar på VGTV.
Se hvordan det gikk da Ola Svenneby sjokkerte på roasten av Erna Solberg:

22 hours ago
1









English (US)