Maria Stavang og Magnus Devold: – Vi er ikke sammen lenger

3 days ago 12


De bekrefter bruddet i et innlegg på Instagram.

 Mattis Sandblad / VG Foto: Mattis Sandblad / VG
Oppdatert mandag 16. februar kl. 21:49

«Vi er ikke lenger sammen. Fortsatt gode venner og glad i hverandre. Flere kommentarer enn det har vi ikke», skriver de under videoinnlegget.

– Dette er bare oss som skal annonsere at vi skal gå ifra hverandre, sier en lattermild Stavang (30) i videoen på Instagram.

Paret skal ha spist middag sammen samme kveld.

– Men, vi er fortsatt gode venner. Vi kan spise Butter Chicken sammen på en mandag, sier Devold (39).

– Takk for støtten og alle følgere som har bidratt og kommentert på vårt forhold, sier Stavang.

Komikerne bekreftet forholdet sitt tilbake i 2020 på Instagram. Begge har vært med i en rekke realityprogrammer. I 2020 deltok begge to på TVNorge-programmet «Kongen Befaler».

Stavang slo for alvor igjennom som komiker og innholdsskaper i 2018 da hun ble kåret til «Årets Youtuber» på Gullsnutten. I nyere tid har hun blant annet vært å se i realityprogrammene «71 grader nord», VGTV-serien «Ikke lov å le på hytta» og «Kompani Lauritzen».

 Matti Bernitz/TV 2Foto: Matti Bernitz/TV 2

Devold ble på sin side for alvor kjent i 2011 da han ble med som «sidekick» i «I kveld med Ylvis» der han kom med humoristiske innslag for Bård og Vegard Ylvisåker i alle fem sesongene av programmet.

I fjor var han med på realityserien «Roast on the Coast» sammen med blant annet komikerne Lisa Tønne og Martin Lepperød. Han har i likhet med Stavang også vært med på «Ikke lov å le på hytta».

Read Entire Article