Forsvarer «kokosmelkbad» med barna

3 months ago 25


 Jordan Strauss / AP / NTB Foto: Jordan Strauss / AP / NTB

Den norskættede modellen Chrissy Teigen (39) fikk reaksjoner på et badebilde med tre av barna sine.

Søndag 9. februar kl. 19:08

Teigen, som er gift med artisten John Legend, havnet i søkelyse etter å ha delt et bilde av seg og barna sammen i et badekar på Instagram.

Bildet var del av en bildekarusell som viste hverdagsøyeblikk, skriver People Magazsine.

Flere kommenterte at det var et relaterbart bilde for mødre, mens andre mente det var «rart» og at barna fortjener «privatliv» uten å bli eksponert nakne.

Noen reagerte også på fargen på badevannet.

– Hvorfor er hun alltid i skittent badevann? spurte en person.

Hva tenker du om Chrissy Teigens badekarbilde?aHelt uskyldig. Folk må skjerpe seg.bGreit at hun bader med barna, men ugreit å eksponere dem slik på sosiale medier.cUgh, dette ble for mye hud og grumsete badevann for meg.

Teigen svarte raskt:

– Det er et kokosmelkbad for sensitiv hud, men kjør på!

Dette er ikke første gang Teigen har fått reaksjoner på sine badeposter.

I fjor delte ektemannen John Legend en video av Teigen som fjernet kroppssminke i badekaret, noe som sjokkerte fansen på grunn av den mørke fargen på vannet.

 Natacha Pisarenko / AP / NTBChrissy Teigen og Jahn Teigen med sine eldste barn Miles og Luna under sommer-OL i Paris. Foto: Natacha Pisarenko / AP / NTB

– Jeg blir for tiden grillet på nettet for å være skitten fordi ingen hørte på lyden der jeg sier at jeg fjerner kroppssminke (for å dusje etterpå!), skrev Teigen den gang på Instagram.

Teigen og Legend har fire barn sammen: Wren Alexander (18 måneder), Esti Maxine (2), Miles Theodore (6) og Luna Simone (8).

Read Entire Article