Avviser skilsmisserykter: – Kanye og Bianca skal nyte valentinsdagen sammen

5 days ago 12


 DANIEL COLE / Reuters / NTB Foto: DANIEL COLE / Reuters / NTB

Flere medier melder torsdag at stjerneparet skal skilles. Det stemmer ikke, hevder en representant for paret.

Fredag 14. februar kl. 00:42

Kanye West (47) og australske Bianca Censori (30) giftet seg i 2023.

Torsdag melder Daily Mail at det går mot skilsmisse for de to. De viser til en kilde nær rapperen, som forteller at paret har gått fra hverandre. Også kjendisnettstedet TMZ melder at det går mot skilsmisse, og hevder at både Kanye og Bianca har oppsøkt skilsmisseadvokater.

Ifølge en representant for paret stemmer ikke dette.

– Kanye og Bianca er i Los Angeles og skal nyte valentinsdagen sammen. Kunngkøringer om deres privatliv vil komme fra dem direkte, ikke ubekreftede rykter i tabloidpressen, sier parets representant Milo Yiannopolous til Hollywood Reporter.

– Er det femte eller sjette gangen pressen feilaktig har meldt at Ye og Bianca skal skilles? Jeg har mistet tellingen, legger han til.

Kanye West har vært mye i monitor de siste ukene. Han har blant annet hyllet Hitler og sagt at han selv er nazist.

I tillegg brukte den kontroversielle rapperen og forretningsmannen en reklame under Super Bowl for å sende folk til nettsiden sin, der de kunne kjøpe klær med hakekors, som nazistene brukte som sitt symbol.

Nyheten om skilsmissen kommer ikke lenge etter West og Censori overrasket på Grammy-utdelingen.

Bianca Censori er blitt kjent for å vekke oppsikt med svært avslørende antrekk, og Grammy var intet unntak:

Da hun kastet den svarte pelskåpen viste hun frem en svært avslørende, gjennomsiktig kjole.

– Dette er et nytt nivå av gjennomsiktig, skrev kjendisnettstedet TMZ.

Tips oss

Har du tips til denne saken?

Send oss informasjon, bilder eller video

Tips oss

Read Entire Article