Emma Ellingsen deler bilde fra sykesenga på 17. mai

4 hours ago 3



Influenseren Emma Ellingsen deler et bilde fra sykesenga på Instagram.

 Privat / Instagram
DELER BILDE: Emma Ellingsen har lagt ut dette bildet på sosiale medier. Foto: Privat / Instagram

Publisert 17.05.2025 14:43 Sist oppdatert 6 minutter siden

Mens resten av Norge feirer nasjonaldagen, ligger Emma Ellingsen i sykesenga og undersøkes av leger.

– Kan ha diabetes, gratulerer med 17. mai, skriver Ellingsen i teksten på bildet hun har delt på Instagram.

 Thomas Andersen / TV 2
TV-STJERNE: Emma Ellingsen på pressevisning av «Boksen» på Vika kino. Foto: Thomas Andersen / TV 2

TV 2 har vært i kontakt med Ellingsen og fått tillatelse til å omtale innlegget og bruke bildet.

– Dette er veldig usikkert ennå. Jeg tenkte ikke at dette skulle bli en sak, sier Ellingsen til TV 2.

– Har følt seg dårlig

– Jeg vil ikke gå altfor mye inn på det, men jeg har hatt høyt blodsukker og symptomer, legger hun til.

– Har du følt deg dårlig?

– Ja, det har jeg. Jeg ligger jo her, svarer Ellingsen, som må legge på fordi legen kommer inn på rommet.

Emma Ellingsen er en av Norges mest kjente influensere og modeller. Hun ble kjent gjennom dokumentarserien «Født i feil kropp» på TV 2. 

Hun har nærmere 650.000 følgere på Instagram og deler jevnlig av livet sitt. Det har hun også gjort i serien «Bloggerne».

Rekordlønn

I år har Ellingsen vært aktuell i TV 2-serien «Boksen».

Nylig viste årsregsnapet til selskapet hennes, Emma Ellingsen AS, går så bra at hun kunne gi seg selv rekordåret.

 Erik Monrad-Hansen / TV 2
GÅR BRA: Emma Ellingsens har kunnet gi seg selv rekordlønn. Her fra Ellegallaen Foto: Erik Monrad-Hansen / TV 2

I 2024 hadde selskapet millioninntekter, nærmere bestemt var inntektene på 1.145.673 kroner. Året før var inntektene på rett under millionen, nemlig på 979.312 kroner.

Det er kun oppført ett årsverk i selskapet, så det er å anta at lønnskostnadene i selskapet går til Emma Ellingsen selv.

Read Entire Article