Oslo'yu Geziyorum ! N*zi Heykeltıraşın Yaptığı Heykellere Bakın!! / Norveç Vlog #54

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi bir süredir Norveç seyahatime devam ediyorum ve Norveç'in her yerini gezip sizlere göstermeye çalışıyorum. Norveç gibi maaşların ve yaşam standartlarının yüksek olduğu aynı zamanda doğal güzellikleri ile ön planda olan bir İskandinavya ülkesinde olduğum ve bunları sizler için videoya çekebildiğim için çok şanslıyım. Bu videoda sizlere bir N*zi heykeltıraşın heykelleri ile yapılan dünyanın en büyük açık hava parklarından birini gösterme şansı elde ettim. Bu parkın ismi ise Vigeland Park. Parkı ziyaret ettikten sonra ise sizlere Oslo sokaklarını , Norveç'te yaşamı ve Norveç'in kağıt paralarını göstermeye çalıştım. :) Şimdiden iyi seyirler :) ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Instagram hesabımda güncel olarak paylaşımlar yapıyorum. Beni oradan da takip edebilirsiniz ► https://www.instagram.com/suhaege/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ►İşbirliği için bana bu email adresimden ulaşabilirsiniz: suhaegekutayy@gmail.com #dünyaturu #gezi #seyahat Benimle beraber seyahat etmeye devam etmek istiyorsanız lütfen abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. Destekleriniz için teşekkürler.

Oslo'yu Geziyorum ! N*zi Heykeltıraşın Yaptığı Heykellere Bakın!! / Norveç Vlog #54Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi bir süredir Norveç seyahatime devam ediyorum ve Norveç'in her yerini gezip sizlere göstermeye çalışıyorum. Norveç gibi maaşların ve yaşam standartlarının yüksek olduğu aynı zamanda doğal güzellikleri ile ön planda olan bir İskandinavya ülkesinde olduğum ve bunları sizler için videoya çekebildiğim için çok şanslıyım. Bu videoda sizlere bir N*zi heykeltıraşın heykelleri ile yapılan dünyanın en büyük açık hava parklarından birini gösterme şansı elde ettim. Bu parkın ismi ise Vigeland Park. Parkı ziyaret ettikten sonra ise sizlere Oslo sokaklarını , Norveç'te yaşamı ve Norveç'in kağıt paralarını göstermeye çalıştım. :) Şimdiden iyi seyirler :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Instagram hesabımda güncel olarak paylaşımlar yapıyorum. Beni oradan da takip edebilirsiniz
► https://www.instagram.com/suhaege/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
►İşbirliği için bana bu email adresimden ulaşabilirsiniz: suhaegekutayy@gmail.com

#dünyaturu #gezi #seyahat

Benimle beraber seyahat etmeye devam etmek istiyorsanız lütfen abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. Destekleriniz için teşekkürler.